B43504A157M62
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A157M
B43504A157M62 Hakkında
EPCOS B43504A157M62, 150 µF kapasitanslı 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi snap-in montaj şekline sahip bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 900 mOhm ESR ve 1.07 Ohm impedans değerleriyle 100 Hz'de 850 mA ripple akımı yönetebilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve gerilim düzenleyicilerde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 900mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 850 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V