B43504A127M62
CAP ALUM 120UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A127M
B43504A127M62 Hakkında
EPCOS B43504A127M62, 120 µF kapasitanslı 420 V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaja uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 Hz'de 1.13 Ohm ESR ve 740 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile yüksek gerilim güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.13Ohm @ 100Hz
Impedance 1.33 Ohms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V