B43504A0397M007
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A0397M
B43504A0397M007 Hakkında
EPCOS B43504A0397M007, 390 µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türüne sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 350 mOhm ESR değeri ile düşük frekans uygulamalarında 1.7 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 3000 saat ömrü 105°C'de garantilidir. Genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V