B43504A0397M000
CAP ALUM 390UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A0397M
B43504A0397M000 Hakkında
B43504A0397M000, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 390µF kapasitanslı, 420V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj türü ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 350mOhm ESR değeri ve 1.7A ripple current kapasitesi ile 100Hz'de çalışmaya uyundur. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 3000 saatlik yaşam süresi belirtilmiştir. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, through-hole montaj tipi ile PCB tasarımlarına entegre edilir. Eski tasarımlar için revize edilmiş ürünler önerilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 350mOhm @ 100Hz
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V