B43504A0277M002
CAP ALUM 270UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43504A0277M
B43504A0277M002 Hakkında
EPCOS B43504A0277M002, 270 µF kapasitanslı, 420V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipi ile tasarlanmış olup, snap-in kasa yapısında 3 lead bağlantısına sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 3000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 500 mOhm ESR ve 1.3 A ripple akım kapasitesi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri, enerji dönüştürücüler ve filtre devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±20% kapasite toleransı ile belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 500mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.3 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V