B43501G2477M
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501G2477M
B43501G2477M Hakkında
EPCOS B43501G2477M, 470µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış radial can tipi snap-in pakette sunulmaktadır. 10000 saat ömür @ 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. ±20% tolerans aralığında çalışır. 210mOhm ESR @ 100Hz ve 1.91A ripple current kapasitesi ile enerji depolama, güç kaynakları, filtreleme ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ~ 85°C işletme sıcaklık aralığında çalışmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.91 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V