B43501F2687M82
CAP ALUM 680UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501
B43501F2687M82 Hakkında
EPCOS B43501F2687M82, 680µF kapasitansli 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 150mOhm ESR ve 2.36A ripple current kapasitesi sayesinde güç kaynakları, ses sistemleri, invertörler ve endüstriyel elektronikte yaygın olarak uygulanır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömrü garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda düşük maliyetli bir çözüm sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.36 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V