B43501F2477M87
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43501F2477M
B43501F2477M87 Hakkında
B43501F2477M87, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerjinin depolanması görevlerinde kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile 100 Hz'de 210mOhm ESR ve 1.85A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole konfigürasyonu sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.85 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V