B43501F2188M67
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501F2188M67
B43501F2188M67 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501F2188M67, 1800 µF kapasitanslı, 200V rated voltage ile çalışan radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent, 100 Hz'de 55 mOhm ESR ve 75 mOhm impedans değerlerine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisiyle tasarlanmıştır. 4.75 A ripple current kapasitesi sayesinde, güç kaynakları, invertörler, endüstriyel kontrol sistemleri ve genel amaçlı elektronik devreler başta olmak üzere geniş yelpazede uygulamalar için uygundur. Through-hole montaj tipi, PCB tasarımını kolaylaştırır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 55mOhm @ 100Hz
Impedance 75 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.75 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V