B43501F2158M60
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501
B43501F2158M60 Hakkında
B43501F2158M60, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1500µF kapasitansli, 200V rated voltage ile alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In paket tipinde tasarlanan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için geliştirilmiştir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 100Hz'de 65mOhm, impedansı 90mOhm'dur. 4.16A ripple akım kapasitesi (100Hz'de) ile güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ve through-hole montaj tipine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.16 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V