B43501F2108M002
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501
B43501F2108M002 Hakkında
EPCOS B43501F2108M002, 1000 µF kapasitansına sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı ile through-hole uygulamaları için tasarlanmıştır. 100 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple current uygulamalarında (2.93 A @ 100 Hz) kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi sağlar. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, invertör ve endüstriyel uygulamalarda filtreleme ve enerji depolama amaçlı kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.93 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V