B43501E2687M67
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2687M
B43501E2687M67 Hakkında
B43501E2687M67, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 680 µF kapasiteli, 250V rated gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 10000 saatlik ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta çalışabilir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunmaktadır. 150mOhm ESR değeri ile düşük frekansda 2.54A ripple akım kapasitesi barındırır. ±20% tolerans değeriyle gemi iletişim sistemleri, endüstriyel güç kaynakları ve genel elektronik devrelerde tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V