B43501E2687M60
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2687M60
B43501E2687M60 Hakkında
EPCOS B43501E2687M60, 680 µF kapasitanslı, 250V nominal gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj türü ile through-hole PCB uygulamalarına uygun olarak tasarlanmıştır. 150 mOhm ESR ve 190 mOhms impedans değerleriyle düşük frekans (100 Hz) uygulamalarında 2.54 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı güç kaynakları, audio cihazları, motorlar ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V