B43501E2477M000
CAP ALUM 470UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2477M
B43501E2477M000 Hakkında
EPCOS B43501E2477M000, 470 µF kapasitanslı, 200V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipi ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile +85°C arası işletme sıcaklığına uygun olup, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 100Hz'de 210mOhm, impedansı 280mOhms'dur. Düşük frekans ripple akımı 100Hz'de 1.81A'dir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.81 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V