B43501E2337M60
CAP ALUM 330UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2337M60
B43501E2337M60 Hakkında
B43501E2337M60, EPCOS tarafından üretilen 330 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, snap-in radyal montaj tipine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde kullanılmak üzere uygun olan bu kondansatör, 100 Hz'de 1.43 A ripple current kapasitesine sahiptir. ESR değeri 300 mOhm @ 100Hz olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunan bu bileşen, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. Through-hole montaj tekniği sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.43 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V