B43501E2158M60
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2158M60
B43501E2158M60 Hakkında
EPCOS B43501E2158M60, 1500 µF kapasitanslı, 200V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. 65 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımına (4.09A @ 100Hz) dayanıklıdır. -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında, 85°C'de 10000 saat yaşam süresi sunar. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog sistemlerde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V