B43501E2158M000
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E2158M
B43501E2158M000 Hakkında
EPCOS B43501E2158M000, 1500 µF kapasitansına ve 200V rated voltajına sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere kolayca takılabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama alanlarında kullanılır. 85°C'de 10.000 saat ömür ile orta vadeli endüstriyel ve ticari uygulamalar için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan komponent, 100 Hz'de 65 mOhm ESR ve 4.09 A ripple akımını destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 65mOhm @ 100Hz
Impedance 90 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.09 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V