B43501E0337M002
CAP ALUM 330UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E0337M
B43501E0337M002 Hakkında
EPCOS B43501E0337M002, 330 µF kapasitanslı, 420V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can - Snap-In 3 Lead paket tipi ile through-hole montajını destekler. ±20% tolerans ve 400mOhm ESR @ 100Hz ile karakterize edilmiştir. 10000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. -40°C ile +85°C arası işletme sıcaklık aralığında çalışabilir. 1.98A ripple current kapasitesi 100Hz'de mevcuttur. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama sistemlerinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.98 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V