B43501E0227M002
CAP ALUM 220UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E0227M002
B43501E0227M002 Hakkında
EPCOS B43501E0227M002, 220 µF kapasitansı ve 420V rated voltage özellikleriyle tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in 3 lead paket tipi ile PCB'ye monte edilir. 10.000 saatlik ömür garantisi 85°C sıcaklıkta, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 600mOhm ESR ve 1.46A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı elektrik ve elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V