B43501E0157M002
CAP ALUM 150UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E0157M
B43501E0157M002 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43501E0157M002, 150 µF kapasitanslı ve 420V voltaj derecelendirilmiş alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve snap-in radyal montaj tipi ile uygulanır. 10.000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir. 880 mOhm ESR ve 1.07 Ohm impedans değerleriyle 100 Hz'de 1.11 A ripple akım kapasitesi sunar. Genel amaçlı endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, UPS sistemleri, motor kontrol devreleri ve enerji dönüştürme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 880mOhm @ 100Hz
Impedance 1.07 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V