B43501E0107M002
CAP ALUM 100UF 20% 420V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501E0107M
B43501E0107M002 Hakkında
EPCOS B43501E0107M002, 100 µF kapasiteli, 420 V nominal gerilim ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in tip montajı ile through-hole PCB uygulamalarına uygun tasarlanmıştır. 1.33 Ohm ESR değeri ile 100 Hz frekansında işlemekte, 85°C'de 10.000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında, 800 mA ripple akım kapasitesiyle genel amaçlı güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V