B43501D5277M80
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501D5277M80
B43501D5277M80 Hakkında
B43501D5277M80, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 270µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, radial snap-in montaj türü ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 490mOhm ESR değeri ve 1.79A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V