B43501D5277M60
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501D5277M60
B43501D5277M60 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43501D5277M60, 270 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. ±20% tolerans ve 10000 saat ömür (85°C'de) özellikleri bulunmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 490mOhm ESR (100Hz'de) ve 1.79A ripple akımı kapasitesi (100Hz'de) teknik performans sağlar. Endüstriyel güç kaynakları, amplifikatörler ve genel elektronik devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.79 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V