B43501D2687M87
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501D2687M87
B43501D2687M87 Hakkında
EPCOS B43501D2687M87, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans içerisinde çalışır. Through-hole montaj tipi ile radial can snap-in paketinde sunulur. 100Hz'de 2.57A ripple current kapasitesine ve 150mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömür süresine garanti edilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.57 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V