B43501D2108M82
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501D2108M
B43501D2108M82 Hakkında
EPCOS B43501D2108M82, 1000 µF kapasitansı ve 250 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 100 mOhm ESR değerine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu kondansatör, 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 Hz'de 3.24 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, konverterler, filtreleme devreleri ve genel amaçlı elektrik uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.24 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V