B43501C9337M80
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C9337M80
B43501C9337M80 Hakkında
EPCOS B43501C9337M80, 330 µF kapasitanslı, 400 V nominal gerilim ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 200 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı toleransı 1.88 A @ 100 Hz'dir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saatlik ömrü garanti eder. Güç kaynakları, filtreleme devreleri, koruma uygulamaları ve genel elektronik sistemlerde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V