B43501C9337M62
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C9337M62
B43501C9337M62 Hakkında
EPCOS B43501C9337M62, 330 µF kapasitanslı, 400V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipiyle PCB uygulamalarına entegre edilebilir. ±20% tolerans ve 200 mOhm ESR değeriyle genel amaçlı devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C işletim sıcaklık aralığında 10.000 saat ömür garantisi sunar. 1.88 A ripple current kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 200mOhm @ 100Hz
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.88 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V