B43501C9277M62
CAP ALUM 270UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C9277M62
B43501C9277M62 Hakkında
EPCOS B43501C9277M62, 270 µF kapasitanslı, 400 V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radial montaj tipine sahip bu bileşen, ±20% tolerans aralığında üretilmektedir. ESR değeri 100 Hz'de 250 mOhm olup, 1.7 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saatlik ömür ömrü bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 250mOhm @ 100Hz
Impedance 400 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.7 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V