B43501C5227M87
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C5227M87
B43501C5227M87 Hakkında
EPCOS B43501C5227M87, 220 µF kapasitansı ve 450 V nominal gerilimi ile tasarlanan radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans, 600 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.46 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ~ 85°C çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömür elde eder. Through-hole montaj şekli ile PCB'ye doğrudan kaynak edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V