B43501C5227M82
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C5227M82
B43501C5227M82 Hakkında
EPCOS B43501C5227M82, 220µF kapasitansla 450V rated voltage'a sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegrasyona uygun olan bu bileşen, 10000 saat ömür garantisi ile 85°C sıcaklıkta güvenilir performans sağlar. ±20% toleransı ile -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 100Hz'de 1.46A ripple current kapasitesine ve 600mOhm ESR değerine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, invertör devreleri, motor sürücüleri ve ses amplifikatörleri gibi endüstriyel ve tüketim elektroniği uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V