B43501C5227M007
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C5227M
B43501C5227M007 Hakkında
EPCOS (TDK) B43501C5227M007 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 220 µF kapasitans ve 450 V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipi ile panellere ve devre kartlarına doğrudan monte edilebilir. ±20% tolerans, 600 mOhm ESR @ 100Hz ve 1.46 A ripple current @ 100 Hz özellikleri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür garantisi sağlar. Through-hole montajı nedeniyle eski tasarım veya endüstriyel aplikasyonlarda yaygın olarak tercih edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V