B43501C5107M80
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C5107M80
B43501C5107M80 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501C5107M80, 100 µF kapasitesi ve 450V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In montaj tipi ile panel ve PCB uygulamalarında kullanılır. 10000 saat ömür süresi 85°C sıcaklıkta garantili, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 100 Hz'de 1.33 Ohm ESR ve 900 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans dönüştürücüler ve genel amaçlı elektronik devreler için uygun. ±20% tolerans ile tasarlanmıştır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V