B43501C5107M000
CAP ALUM 100UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C5107M
B43501C5107M000 Hakkında
EPCOS B43501C5107M000, 100 µF kapasitansına sahip snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Through-hole konfigürasyonunda radyal bağlantı sağlar. 100 Hz'de 900 mA ripple akımı ile güç kaynakları, yüksek voltaj filtreleme ve enerji depolama devrelerinde genel amaçlı uygulama için tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat ömrü garanti edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.33Ohm @ 100Hz
Impedance 1.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V