B43501C2687M000
CAP ALUM 680UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2687M
B43501C2687M000 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43501C2687M000, 680 µF kapasitansı ve 250V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığında ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 150 mOhm ESR ve 190 mOhms impedans değerleriyle, 2.59A ripple akımı kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devreleri, ses amplifikatörleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılan bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 150mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.59 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V