B43501C2477M62
CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2477M
B43501C2477M62 Hakkında
B43501C2477M62, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 470µF kapasiteli, 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans, 210mOhm ESR @ 100Hz ve 1.96A ripple current kapasitesi ile stabilize edici ve filtre görevi görebilir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. Endüstriyel, tüketici ve ticari uygulamalar için tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 210mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.96 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V