B43501C2337M000
CAP ALUM 330UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2337M
B43501C2337M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501C2337M000 alüminyum elektrolitik kondansatörü, 330 µF kapasitans değeri ile radial snap-in kasa tipi bir bileşendir. 250V nominal voltaj değerine sahip olan bu kondansatör, ±20% toleransla üretilmiştir. 10000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilmektedir. -40°C ile +85°C arasında çalışan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, inverter devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur. ESR değeri 300mOhm @ 100Hz olup, 1.51A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye entegre edilir. Bileşen şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 300mOhm @ 100Hz
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.51 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V