B43501C2227M62
CAP ALUM 220UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2227M62
B43501C2227M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501C2227M62, 220µF kapasitansı ve 250V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile panellere doğrudan takılmaya uygun bu komponent, -40°C ile 85°C arasında stabil çalışım sağlar. 10000 saatlik ömür ve 85°C sıcaklıkta güvenilir performans sunan bu kondansatör, gücü kalitesi uygulamaları ve genel amaçlı elektrik devrelerinde kullanılır. 450mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlayan komponent, 1.2A ripple akımına (100Hz'de) dayanıklıdır. ±20% toleransı ile doğru kapasitans değerini garanti eder.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 450mOhm @ 100Hz
Impedance 580 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.2 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V