B43501C2157M000
CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2157M
B43501C2157M000 Hakkında
EPCOS B43501C2157M000, 150 µF kapasitesi ve 250V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 660 mOhm ESR değeri ve 910 mA ripple current (100 Hz) ile düşük frekans uygulamaları destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür garantisi sunar. Genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtre uygulamaları ve ses sistemlerinde kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 860 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V