B43501C2108M087
CAP ALUM 1000UF 20% 250V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501C2108M
B43501C2108M087 Hakkında
B43501C2108M087, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 1000 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltajı ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Radial snap-in montaj tipi ile PCB üzerine kolayca monte edilebilir. ESR değeri 100mOhm (@100Hz) ve impedansı 130mOhms olan bu kondansatör, düşük frekansta 3.21A ripple current yeteneğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve deşarj devrelerinde tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 100mOhm @ 100Hz
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.21 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V