B43501B9567M62
CAP ALUM 560UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9567M62
B43501B9567M62 Hakkında
EPCOS B43501B9567M62, 560 µF kapasitanslı, 400V rated voltage ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-In radyal montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 85°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 100 Hz'de 120 mOhm ESR (equivalent series resistance) ve 2.82 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 120mOhm @ 100Hz
Impedance 190 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.82 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V