B43501B9477M80
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9477M
B43501B9477M80 Hakkında
EPCOS B43501B9477M80, 470 µF kapasitansına sahip radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltaj ile orta ve yüksek güç uygulamalarında kullanılmaya uygundur. 100 Hz'de 140 mOhm ESR ve 2.44 A ripple current kapasitesine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde yer alır. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat yaşam ömrüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V