B43501B9477M000
CAP ALUM 470UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9477M
B43501B9477M000 Hakkında
EPCOS B43501B9477M000, 470 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışabilir. ESR değeri 140mOhm (100Hz'de) ve 2.44A ripple akım taşıma kapasitesiyle (100Hz'de) güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup, 10000 saat ömür garantisi 85°C'de sağlanır. Through-hole montaj için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 140mOhm @ 100Hz
Impedance 230 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.44 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V