B43501B9397M60
CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9397M60
B43501B9397M60 Hakkında
EPCOS B43501B9397M60, 390 µF kapasitans ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montajlı bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 170 mOhm ESR değeri ile düşük empedans sağlar ve 2.13 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen ve 85°C'de 10000 saat ömrü garantisi verilen bu bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile malzeme maliyeti açısından ekonomik bir çözüm sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 170mOhm @ 100Hz
Impedance 280 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.13 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V