B43501B9157M80
CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9157M
B43501B9157M80 Hakkında
B43501B9157M80, EPCOS tarafından üretilen 150µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial snap-in montaj tipinde sunan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10000 saat yaşam süresi sunmaktadır. ESR değeri 440mOhm @ 100Hz, ripple akım kapasitesi 1.1A @ 100Hz'dir. ±20% tolerans ile üretilen komponent, güç kaynakları, ses sistemleri, motor sürücüleri ve diğer DC filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 440mOhm @ 100Hz
Impedance 710 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.1 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V