B43501B9107M62
CAP ALUM 100UF 20% 400V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B9107M62
B43501B9107M62 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501B9107M62, 100 µF kapasitansı ve 400V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalara uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. 660 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımında 800 mA kapasitesini destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömür sunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve deşarj devrelerinde kullanılmaya uygundur. ±20% tolerans ile sunulmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 660mOhm @ 100Hz
Impedance 1.06 Ohms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V