B43501B6337M000
CAP ALUM 330UF 20% 500V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B6337M000
B43501B6337M000 Hakkında
EPCOS B43501B6337M000, 330 µF kapasitansı ve 500 V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa stiline sahiptir. 400 mOhm ESR değeri ile 100 Hz'de çalışırken 2.04 A ripple current taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığında, 85°C'de 10000 saatlik ömüre sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 500 V