B43501B5337M67
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5337M
B43501B5337M67 Hakkında
EPCOS B43501B5337M67, 330 µF kapasitansına ve 450 V rated voltage'a sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in tipi kasa tasarımı ile through-hole montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 10.000 saat ömür garantisi sağlar. 100 Hz'de 400 mOhm ESR ve 2.04 A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V