B43501B5337M000
CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5337M
B43501B5337M000 Hakkında
EPCOS B43501B5337M000 alüminyum elektrolitik kondansatör, 330 µF kapasitans ve 450 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radyal, snap-in kasa tipi montaj ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 85°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 400 mOhm ESR değeri ile düşük frekans ripple akımı (2.04 A @ 100 Hz) başa çıkabilir. ±20% toleransla gelen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri, timing uygulamaları ve genel elektronik sistemlerde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 400mOhm @ 100Hz
Impedance 490 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.04 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V