B43501B5277M82
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5277M82
B43501B5277M82 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43501B5277M82, 270µF kapasitans ve 450V nominal gerilim ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile panellere doğrudan entegrasyon imkanı sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışan bu komponentin 85°C'de 10000 saatlik ömrü vardır. 1.77A ripple akım (100Hz) kapasitesi ve 490mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, konvertörler, amplifikatörler ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% toleransı ile standart endüstriyel uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 490mOhm @ 100Hz
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In - 3 Lead
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.77 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V