B43501B5227M67
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43501B5227M67
B43501B5227M67 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B43501B5227M67, 220 µF kapasitanslı, 450V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, geniş uygulama alanları için tasarlanmıştır. 85°C'de 10000 saat ömür süresi, -40°C ile +85°C arası çalışma sıcaklığı aralığı ve 600 mOhm ESR değeri ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, frekans konvertörleri ve industrial kontrol sistemleri gibi uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 1.54 A ripple current kapasitesi ile genel amaçlı tasarımlar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 600mOhm @ 100Hz
Impedance 730 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.54 A @ 100 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V